Duben 2011

Ashley - Download

26. dubna 2011 v 14:37 | Milkilka

VŠECHNO NAHRÁVÁM SAMA, TUDÍŽ JE ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT NA SVÉ BLOGY!!!

01. Headstrong - DOWNLOAD
02. Guilty Pleasure - DOWNLOAD

Ashley - Biography

25. dubna 2011 v 17:22 | Milkilka
Jméno: Ashley Michelle Tisdale
Narození: 02.07.1985 , West Deal - New Jersey
Znamení: Rak
V kostce: Ashley už jako malá věděla, že chce být herečkou a zpěvačkou. Chodila na hodiny zpěvu a ve škole hrála divadlo. Za nějaký čas se jí vyplatila účst na konkurzu k seriálu Suite Life of Zac&Cody, kde hrála několik sérií jednu z hlavních postav a lidé si ji pro její dobrosrdečnost zde oblíbili. Naproti tomu o nějaký čas později byla vybrána na roli jednoho z největších filmů Disney Channelu - High School Musical, kde si zahrála Sharpay. Zprvu měla hrát milou Gabrielle, ale ona chtěla zkusit hrát její pravý opak. Miliony lidí ji mají díky této roli vrytou do paměti. Z filmu se stal tak obrovský hit, že se natočily 3 díly a spolu s tím i 3 soundtracky. Tímto se stala Ash mega úspěšnou superstar a herečkou. Vydala prozatím 2 alba - Headstrong a Guilty Pleasure. Herectví se samozřejmě nevzdala a natočila několik filmů, jako např. Picture This, Alliens in the Attic,.. Role Sharpay Evans však nebyla zapomenuta atak byl natočen film Sharpay´s Fabulous Adventure, který se věnuje jejímu životu po střední. Nezůstalo jen u herectví a zpěvu, Ash začala i s dubingem. Její hlas patří postavičce Candice z animovaného seriálu Phineas&Pherb, ke kterému opět nazpívala spoustu písní. V současné době hraje v seriálu Hellcats. Ashley tvrdě pracovala, aby se stala herečkou, zpěvačkou, dabérkou a producentkou. Spousta lidí ji má zafixovanou i jako modní iconu, což se bude v příštích letech nadále potvrzovat.


Selena - Biography

25. dubna 2011 v 16:59 | Milkilka
Jméno: Selena Marie Gomez
Narození: 22.07.1992 , Grand Prairie - Texas
Znamení: Rak
V kostce: Selena po natočení Barney&Friends, kde se seznámila se svou nejlepší kamarádkou Demi Lovato, měla jakoby období útlumu. Nebyla moc známá. Později se dostala do Disney, kde se stala členkou Disney Family a natočila film Moderní Popelka2 a podílela se na soundtracku k filmu Tinkerbell. Třešničkou na dortu bylo, když dostala roli v seriálu Wizards of Waverly Place, opět na Disney. Seriál se stal velmi úspěšným a Sel začala i zpívat. Vydala 2 CD - Kiss&Tell a A Year Without Rain; dále natočila celovečerní film Wizards of Waverly Place - The Movie. Začala podnikat v oblečení - Dream Out Loud a pravidelně se účastní spousty dobročinných akcí, aby mohla pomáhat lidem. Selena si díky své dobrosrdečnosti získala miliony lidí a její sláva stále stoupá.


Miley - Biography

25. dubna 2011 v 16:41 | Milkilka
Jméno: Miley Ray Cyrus
Narození: 23.11.1992 , Nashville - Tennessee
Znamení: Střelec
V kostce: Miley Cyrus, pravým jménem Destiny Hope Cyrus měla všechny předpoklady pro to stát se slavnou. Jejím otcem je Billy Ray Cyrus, slavný americký zpěvák. Miley byla oblíbená a stále se zdokonalovala ve zpěvu, hře na piano apod. Ve škole se účastnila snad každého pěveckého vystoupení a vždy ji bavilo stát na podiu. Dále několikrát vystoupila na koncertu svého táty, kde si zazpívali duo. Jinak o Miley nikdo skoro nic nevěděl. Celosvětově se proslavila rolí v Disney seriálu Hannah Montana. Zde se rozběhla její herecká i pěvecká kariéra na plné obrátky a ze seriálu se stal během chvíle fenomén. Miley začala koncertovat a vydávat alba. Pro HM nahrála již několik CD, ale vydala i svá vlastní - Breakout, Time of Our Lives, Can´t Be Tamed. Její herecká kariéra nezůstala pozadu. Natočila celeovečerní film Hannah Montana - The Movie (ke kterému nazpívala i soundtrack) a The Last Song, ve kterém už jsme mohli vidět Miley v jiném světle. Miley je jedna z nejtalentovanějších hereček, zpěvaček a textařek současnotsti. Mimo jiné navrhuje i oblečení a proto o ní toho ještě hodně uslyšíme.


Demi - Biography

25. dubna 2011 v 16:31 | Milkilka
Jméno: Demetria Devonne Lovato
Narození: 20.08.1992 , Dallas - Texas
Znamení: Lev
V kostce: Demetria, zkráceně Demi, začala s herectvím i zpěvem od malička. Navštěvovala konkurzy, účastnila se pěveckých vystoupení.... a díky tomu a své kulaté postavě měla i spoustu nepřátel ve škole. Kvůli tomu se musela začít učit doma. Její největší oporou a nejlepší kamarádkou se stala Selena Gomez, se kterou se jako malá seznámila na konkurzu pro film Barney&Friends, kde obě získaly roli. Dále Demi vystupovala v TV na vystoupeních a v menších rolích. Zlom nastal, když ji přijali do role Mitchie v Disney filmu Camp Rock. Zde konečně mohla naplno zúročit svůj úžasný hlas a herecká talent a tím se stala známou po celém světě. Tímto začalo vydávání desek a další působení v televizi. Vydala již 2 CD - Don´t Forget a Here We Go Again; získala hlavní roli v seriálu Sonny With a Chance; stala se členkou Disney Family a natočila 2. díl Camp Rock - The Final Jam. Díky jejímu vyjímečně silnému hlasu a komediálnímu nadání si ji oblíbila spousta lidí na celém světě a určitě bude působit i nadále.

Selena Gomez

25. dubna 2011 v 16:11 | Milkilka
News
Download

Miley Cyrus

25. dubna 2011 v 16:10 | Milkilka
Download

Demi Lovato

25. dubna 2011 v 16:09 | Milkilka
Download

Ashley Tisdale

25. dubna 2011 v 16:07 | Milkilka
Downloads

NEW START*

25. dubna 2011 v 9:49 | Milkilka |  Informace-blog

AHOJI:)
HODNĚ JSEM PŘEMÝŠLELA A ZALOŽILA SI NOVÝ BLOG. JENŽE.... NĚJAK SE MI PO TOMHLE DĚSNĚ STÝSKÁ. PROSTĚ TO JE MŮJ BÁJEČNÝ BLOG, DO KTERÉHO JSEM TOHO HODNĚ VLOŽILA.
TAKŽE TO TADY ROZJÍŽDÍM NANOVO. ANO, BUDE TO SICE SPOUSTA PRÁCE VŠECHNO DOHNAT A VYLEPŠIT PODLE PLÁNŮ, ALE ZA CHVÍLI BUDOU PRÁZDNINY A BUDE FŮRA ČASU(:

DOUFÁM, ŽE SEM NĚKDO JEŠTĚ BUDE CHODIT. :)

PO VELKÉ REKONSTRUKCI TO TU BUDE ZASE JAKO DŘÍV - DOUFEJME, ŽE I LEPŠÍ*